KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12022290
nr 1202 2290
Bertil Sjöberg
(1914-1999), Sverige
Akvarell, Landskap. Signerad, daterad -62. Motivet: 24x34 cm
Bertil Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1914, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:07:48
10/9 19:29:38
Bertil Sjöberg
Läs mer om Bertil Sjöberg